Πρώτη νίκη για Δάφνη, 1-3 τον Ιάσονα

Τη πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Δάφνη, κερδίζοντας τον Ιάσονα με 1-3.

Στο 2ο μόλις λεπτό ο Τσιγαρίδας άνοιξε το σκορ και έκανε το 0-1, ενώ ο ίδιος παίκτης είχε δοκάρι στο 7′. 0 Ιάσονας ισοφάρισε με τον Άλμπα στο 28ο λεπτό με πλασέ, ενώ λίγα λεπτά ο Καρακίτσιος έδωσε και πάλι προβάδισμα στην Δάφνη μετά από δυνατό σουτ που έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα. Στο 90′ ο τερματοφύλακας Μιχαλόπουλος έκανε το <<βολέ>> με αποδέκτη το Καρακίτσιο ο οποίος πλάσαρε και έγραψε το τελικό 1-3.

Ιάσων: Μουράβας, Γούσιας (76′ Δανιλόπουλος), Σιδέρης, Κουζιόκας, Κοτσαλής (79′ Καπάκης), Κικίδης, Περεντίδης (65′ Παρασκευάς), Κουτσιώνας, Κουκουτσέλος, Άλμπα, Στιβαχτής (40′ Χριστογιαννούλας).

Δάφνη: Μιχαλόπουλος, Λιόλιος, Σιαμέτης, Τσορμπατζής, Λουκάς, Αντωνιάδης (24′ λ.τρ. Μαυρομιχάλης), Τσιγαρίδας (80′ Χιώτης), Φιλοσόγλου, Καρακίτσιος, Κακάλιας, Ρούσσας (76’Τσιαχτάνης).