Χορταστική ισοπαλία στην Αγχίαλο

Χορταστική ισοπαλία ανάμεσα σε Αγχίαλο και Μυρμιδόνες με σκορ 2-2.

Η ομάδα του Πλατάνου μπήκε καλύτερα και πήρε προβάδισμα με διαφορά δύο τερμάτων, καθώς ο Βούλγαρης άνοιξε το σκορ στο 38′ για το 0-1, ενώ στο 44′ ο Τσόγκας έκανε το 0-2 που ήταν και το σκορ ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, ήταν το ημίχρονο της Αγχιάλου, η οποία μέσα σε τρία λεπτά έφερε το παιχνίδια στα ίσια με τον Απριγιάν στο 64′ και το Καραγιώργο στο 66′, ενώ λίγο έλειψε να γίνει ολική ανατροπή στο 76′ με τον Θάνο αλλά η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι.

Αγχίαλος: Καγιάννης, Τσάκαλος, Δαμάσκος, Μαγιόγλου, Λάζογλου, Τσέλιος, Δράγνης, Δημακόπουλος      (46′ Απριγιάν), Σίμος (46′ Καραγιώργος), Θάνος,  Νούσιας(85′ Σγατζής),

Μυρμιδόνες: Σαββίδης, Μακρής, Λανάι, Κατσαβριάς, Κοντοβάς, Παλάσκας, Μπούρχας, Τσόγκας, Ακριβός, Μάτζαρης, Βούλγαρης.