Β’ ΕΠΣΘ: Ν. Α. Νίκης – Ν. Α. Άννας 3-4

Ματσαρα έγινε στο Παντελής Μαγουλας με επτά τέρματα, με τους Νέους της Αγίας Άννας να παίρνουν το τρίποντο.

Στο 15’ ο Γκινιδης άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, με τους αντιπάλους να απαντούν άμεσα στο 20’ με τον Καραγιανόπουλο. Στο 44’ με πέναλτι ο Γιοβανης έκανε το 2-1 που ήταν σκορ ημιχρόνου με τους κυανόλευκους να πηγαίνουν με υπέρ τους σκορ.

Στην επανάληψη η ομάδα του Σ. Πετσιμερη ήταν καλύτερη, με αποτέλεσμα στο 55’ ο Αλεξανδριδης να ισοφαρίζει με απευθείας φάουλ αρχικά, για να έρθει η ανατροπή με τον Μουλαλίου στο 60’ μετά από ωραία ενέργεια του Αλεξανδρίδη, για να κάνει το 2-4 στο 67’ ο Χαμζάι.

Οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 3-4 με νέο πέναλτι του Γκινιδη που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.